Panička s páníčkem včera balili věci, tak mi došlo, že se asi někam chystáme. Pro jistotu jsem paničku vzbudila už v pět ráno, aby náhodou nezaspala a nehla jsem se od ní na krok, to aby na mě třeba nezapomněla.
V půl deváté jsme vyrazili. Vyzvedli jsme tetu Janičku a její dceru Lucinku, naložili všechno do auta a já si mezi tím pohrála s jejich 5ti měsíčním americkým buldogem Bondíkem, kterýmu jsem to mimochodem pěkně nandala, až jsem ho omylem zoubkem škrábla do pysku a on mě za to naschvál trochu umazal krví, jak mě pořád oslintával.
Konečně jsme se vydali nach Itálie a já jsem celou cestu spokojeně prospinkala mezi paničkou a Lucinkou. Párkrát mě vzbudili a násilím vytáhli ven na procházku a frčeli jsme dál. Nejhorší okamžik přišel pouhý jeden kilometr před cílem. V serpentýnách do Ponte di Legna se chviličku před námi srazil náklaďák s osobákem. Zůstali jsme tam viset 3 hodiny a byla to strašná podívaná.
Když jsme konečně v půl jedenáctý dorazili na apartmán, vynosili věci, vybalili a navečeřeli se, všichni jsme únavou odpadli a šli spinkat...
Jsem už velká holka. Teda panička říká obrovská :)
Nic extra se u nás teď neděje, chodíme ven, jezdíme za tetou Ischou, cvičíme a hrajeme si. V sobotu jedeme na dovolenou, prý se budeme týden flákat na horách, lyžovat a řádit ve sněhu. Na to se moc těším.
Jsem veliká

Jsem veliká

Počasí dnes bylo kouzelné a tak jsme s paničkou celé dopoledne trávily venku. Poctivě trénujeme povely a pokud jsme doma tak nám to jde všechno perfektně. Horší to je, když mě něco venku zaujme, to pak záhadně onemocním hluchotou. Ale musím se pochválit, už umíme K NOZE.
Nové fotečky na rajčeti...
Se slonem

Se slonem

Dopoledne bylo flákací, ale odpoledne jsme vyrazili k babičce. Děda zatopil v krbu v baráčku u bazénu a byli jsme pozvaní na rodinou sešlost. Rodiče paničky, prarodiče paničky, strejda fanda a my. Výborná kombinace.
Odpoledne probíhalo v klidu, řádily jsme s tetou Ischou a po výborné večeři jsme byly dost unavené. Panička usnula u krbu na gauči asi v devět hodin, pač jí pořád není dobře. Ischa usnula hned po večeři, ale já jsem držák a zůstala jsme vzhůru. Po desátý odjela paničky babička s dědou a já už byla moc unavená, tak jsme usínala...A V TOM TO ZAČALO...
Hroznej rachot a řev....Nechápala jsme jak může Ischa i panička tak v klidu spát, podle mě se v tom fakt spát nedalo. Koukala jsme co se to kolem mě děje, jestli se proti mě všichni náhodou nespikli.....a spikli.....Páníček, děda i strejda fanda hráli na kytary a babička s nima vesele z plna hrdla zpívala. Trvalo mi to 2 hodiny, než jsem dokázala usnout, a to jen proto, že jsem viděla jak spokojeně spinká Ischulka. Asi je na ten randál zvyklá.
Budu si muset taky zvyknout na to, že moje rodina je trochu hlučná :)
Nové fotky na rajčeti...
Ač je panička nemocná, tak musela dneska na chvíli do práce, takže jsem musela zůstat asi půl hodiny doma sama a už to zvládám mnohem lépe. Sice když odchází, tak na ní volám, jestli mě náhodou nezapomněla vzít sebou, ale když se nevrátí, tak ztichnu a jsem hodná.
Dneska jsme zase s paničkou trochu trénovaly a konečně jsem pochopila, co to znamená povel ZŮSTAŇ. Abych se zase tolik nevytahovala, tak popravdě pustím paničku maximálně 4 kroky od sebe aniž bych jí následovala, ale i to je úspěch.
Lilly 18.3.2011 029.jpg
Konečně od včejška prší a venku je to naprosto bájový a když přijdem domů, tak mě panička sprchuje a to je snad ještě lepší...
Když jsme dnes odpoledne vyšly s paničkou ven, na chodbě jsme potkali kámošku Belinku s paničkou. Belinka je o 14 dní starší černý flet retrivr. Tak jsme všichni společně vyrazily na louku za barák a pořádně jsme se s Belinkou prohnaly a vyválely v bahně, takže jsme nakonec byly obě stejně mokré a k nevelké radosti mé paničky i stejně černé :)
Cestou zpátky jsme potkaly obrovskou louži, kterou jsme s Belčou několikrát sem a tam proběhly, paráda. Belča šla domů a my s paničkou jsme udělaly ještě pořádnou prochajdu. Teda panička už chtěla domů, ale já jsem úspěšně unikala :) Pak mi panička řekla, že když už jsem takhle špinavá, tak ať si to užiju.....a užila....
Nakonec mě přemluvila a šly jsme domů a to Vám bylo ródeo. Ve vaně jsem dostala takovou sprchu, že na mě nezůstal chlup suchý, prý proto, že mi nezbyl žádnej chlup bílej. Pak jsme se vysušily a dostala jsem sváču. Už se těším na večerní venčení, to bude zase žůžo... :)
Bohužel mě panička nestihla vyfotit v mém bezva krásném černém přelivu, ale já jí ho co nejdřív zase ukážu. Pár fotek z dneška přidala na úvodní stranu na rajče...
Před prochajdou

Před prochajdou

Celé dopoledne jsme s paničkou řádily venku, pač už mám třetí očkování. Pak jsme vyrazily do Merkuru, kde jsem se krásně vyspinkala, zatím co panička s babičkou drbaly o všem možném....
Poto jsme vyrazily za tetou Ischou a s ní i se Spikem strávily bezva odpoledne. Spike se vyválel v blátě, tak jsme se mu všichni smáli, teda až na jeho páníčky, ti zas tak nadšení nebyli :)
Z dneška máme dost fotek, některé jsou dokonce od Spikeho páníčka, tak je zkoukněte ve fotogalerii...
V Merkuru

V Merkuru

Konečně to mám za sebou a můžeme s paničkou vyrážet na delší procházky objevovat svět. Dostala jsem třetí očkování, moc se mi to nelíbilo, takže mě paní doktorka musela píchnou dvakrát (na poprvé jsem se naštěstí ubránila). Pak jsme jeli s paničkou za její babičkou, pak za tetou Ischou, se kterou jsme si pohrály na louce a pak na tenis, kde na nás čekal páníček. Chvíli jsme tam pobyli, ale měla jsem jet s páníčkem domů sama. Jenže paničce nebylo dobře, tak za sebe do práce zavolala náhradu a jeli jsme celá rodinka domů. To bylo super...
Zbytek dne jsme všichni proflákali, pač já jsem po tom očkování strašně unavená, ale zvládly jsme s paničkou chvíli trénovat a už umím na PAC zvednu levou a na ŤAP zvednu pravou pacinu, asi jsem šikovná po mamince :) ...
Trénujeme

Trénujeme

Ve čtyři ráno se konečně dopotáceli moji páníčkové z plesu domů. Nejdřív jsem je nepoznala, tak jsem výhružně zavrčela a štěkla. Chtěla jsem upozornit óperku Evičku, že mě chce někdo ukrást, ale dopadlo to dobře, vzali mě jen ven vyvenčit a pak k mému překvapení si mě panička odnesla do ložnice.......KONEČNĚ
Panička měla velkou radost, že jsem se nesápala do postele za nimi, ale z toho, že jsem si až do 8 do rána hrála s novými plyšáky, zas tak nadšená nebyla :)
Po snídani jsme vyrazili směr Šumava, odvézt tetu Janu a měla jsem slíbený překvápko, takže jsem se moc těšila. Panička mě navlíkla do kšír a připnula do pasu, takže jsem se celou cestu nemohla pohodlně uvelebit. Ale za to překvápko mi trochu toho nepohodlí stojí.
Když jsme vysadili tetu Janu, prošmějdila jsem její domov, naobědvala se, vyrazili jsme na cestu zpět. Překvápko na mě čekalo v Klatovech. Zajeli jsme do nějakého dvora, kde na nás čekal Petr s velkým bílým psem......zavrčela jsem, aby si na mě dával pozor a schovávala jsem se pod paničku. Ta mě ale zvedla a odnesla k nim a pak mi to došlo....VŽDYŤ TO JE MÁMA......radostí jsem se počůrala :)
Myslím, že radost z našeho setkání byla vzájemná a když se k nám přidal můj oblíbenec německý ovčák Rexík, byla jsem na výsost spokojená a šťastná. Pěkně jsme se vyřádili a už se mooooc těším, až se zase setkáme. Páníčkové maminky byli úžasný a pochválili mě (taky aby ne, když jsem byla jejich)....
Po dlouhém loučení jsme vyrazily domů a já celou cestu prospinkala. To bylo to nej překvápko...
S mamčou

S mamčou

9 měsíců

9 měsíců

23 týdnů
23 týdnů
22 týdnů
22 týdnů
21 týdnů
21 týdnů
20 týdnů
20 týdnů
19 týdnů
19 týdnů
18 týdnů
18 týdnů
17 týdnů
17 týdnů
16 týdnů

16 týdnů

15 týdnů

15 týdnů

14 týdnů

14 týdnů

13 týdnů

13 týdnů

12 týdnů

12 týdnů

11 týdnů

11 týdnů

10 týdnů

10 týdnů

9 týdnů

9 týdnů

8 týdnů

8 týdnů

7 týdnů

7 týdnů

6 týdnů

6 týdnů

5 týdnů

5 týdnů

4 týdny

4 týdny

3 týdny

3 týdny

2 týdny

2 týdny

1 týden

1 týden

Doufám, že se Vám u nás líbilo...HAF HAF
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one