Vstaly jsme s paničkou hrozně brzo, 3x mě musela budit, pač já vždycky znovu usnula. No nakonec jsem to vzdala a vstala. Jely jsme za páníčkem na kurty, kde už bylo klem stovky lidí, kteří byli pozvání na dnešní tenisovou a společenskou akci. Celý den jsem se procházela, spinkala, papala a ...
Největší zábava nastala večer při rautu, to jsem byla ve svém živlu, dostala jsem kousek vyuděné šunčičky a pak jsme to s paničkou vytancovaly na terase, kde byla bezva diskotéka.
Domů nás vezla panička, pač páníček by to asi pěšky nedošel a šli jsme hned spinkat. V poledne mě panička budila, abych s ní šla ven, jako kdyby nemohla jít jednou sama.... :)
Vstaly jsme s paničkou nezvykle brzo a po snídani jsme vyrazily na kurty. Tam jsme si hrály, než přišly děti na trénink. Pak jsem si lehla na kurtu pod lavičku do stínu a podřimovala jsem, dokud mě děti, kterým skončil trénink nevzaly na procházku. To bylo docela proflákané dopoledne, ale aspoň jsem měla paničku neustále pod dozorem.
Když jsme to všechno odtrénovaly, vyrazily jsme za paničky babičkou, která mi neřekne jinak než....ty bílá velká chlupatá obludo.... :)
No a od 17 hodin nás čekala lekce vystavování na cvičáku. Panička to prý neumí, tak jsme se byly poradit co a jak......No, panička to fakt neumí, šlápla mě na nohu a podivně se se mnou motala po cvičišti, místo aby jsme obešly ten trojúhelník, který jsme dostaly zadán. Nakonec jsem tu hodinu přežila ve zdraví, ale panička byla total vyřízená.
Tím jsme ale ještě neskončily. Pak následovala hodina flyballu, na kterou jsme zůstaly, že to omrknem. Moc se nám to líbilo a dokonce jsem si to i párkrát zkusila. Pak už jsem sotva pletla nohama a tak jsme vyrazily za páníčkem, který to po hodině na cvičáku vzdal a odjel na nás počkat do hospůdky. Tam jsem upadla do kómatu a nechala si zdát o úžasném dni...
Hlídám paničku
Hlídám paničku
Já nespím...

Já nespím...

Ten čas tak strašně letí. Dnes slavíme s páníčkama přesně 2 měsíce, co si mě přivezli domů. Zatím si nemám na co stěžovat, i když...je tu pár věcí, které bych jim vytkla: někdy mě nechají na chvilku samotnou doma a určitě bych si zasloužila víc pamlsků :)
Ale dneska si to u mě panička vyžehlila, pač jsme byly ráno na angličtině, prošly jsme se po městě a pak jsme zajely do zverimexu, kde mi panička koupila granulky, což je vlastně její povinnost. Ale dostala jsem i další dárečky....novou skládací misku, pač tu první jsem jakýmsi takýmsi nedopatřením rozkousala. Ale tím nej dárkem jsou naprosto užasný a naprosto růžový kšíry, ve kterých mi to náramně sluší.
Odpoledne jsem musela zůstat asi hodinu doma sama a to se mi vůbec nelíbilo, ale páníček přijel, dal mi svačinku a vyrazili jsme za paničkou na kurty, kde jsem se pořádně unavila a pomazlila s dětma. Prostě príma den....
Odpoledne jsme vyrazili všichni do Bíliny, kde jsme šli na procházku s našimi kamarády. Počasí bylo příjemně teplé, takže jsme mohli vyrazit jen tak na lehko :)
Hodinovou procházkou jsme došli do lesní kavárny,kde jsem se s dětmi dosyta vyřádila. To byla paráda, byla jsem pořád středem pozornosti.....to já ráda.
Cestou zpátky se mi už pletly nohy, jak jsem byla uondaná, tak jsem se nechala kousek paničkou nést, ale zbytek cesty jsem došla po svých. Doma jsem upadla do zaslouženého kómatu a nechala si zdát o skvělém výletě...
Partička
Partička
Tak jsme dnes s paničkou opět vyrazily na cvičák a bylo to supééér. Už jsem se tolik nebála, ale nezapomněla jsem si řádně zaštěkat :)
Přivolání mi jde perfektně, sedni lehni bez problémů a k noze pilujeme. Pak mě panička vzala na kladinu, kterou jsem přešla jakoby nic, jelikož jsem hypnotizovala pamlsky v ruce, takže jsem si ani neuvědomila, že jsem tak vysoko nad zemí. Taky jsem si vyzkoušela proběhnout tunel, který se mi fakt moc líbil. A když jsme dostali volno a honili se s ostatními pesany, tak jsem si ho cvičně z vlastní iniciativy několikrát proběhla znovu...
Dnes je mi 15 týdnů a začínám už rozum brát. Dokážu si už říct co zrovna chci dělat. Nejlépe mi jde si říct o papů a o to, že chci jít s paničkou spinkat. A tak Vám dneska popíšu jak to u nás chodí:
Každý den začíná stejně, vlezu si k páníčkům do postele a mazlíme se, pak páníček vstane a tak se můžeme s paničkou v klidu dospinkat. Pak se jde ven a zpátky na snídani. Celý dopoledne si střídavě s paničkou hrajem venku, doma, nebo spinkám. Následuje obídek a procházka. Pak panička odchází do práce. Někdy mě bere sebou a někdy musím zůstat chvíli doma sama a počkat na páníčka. Tenhle týden je ale ze všech nejlepší, panička do práce nemusí, tak jsme pořád spolu :)
Tak naše první návštěva školky pro štěňátka, byla super a podle paničky jsem opět nezklamala :)
Příchod k branám cvičáku byl v pohodě dokud jsem neuviděla tolik pejsků pohromadě, to už se mi tam nějak přestalo chtít, nakonec jsem se statečně nechala paničkou dotáhnout dovnitř na smyka. A když se na mě někdo z těch všech cizinců jen podíval, pro jistotu jsem začla řvát ze všech sil, aby se ke mě nepřiblížili. A vyšlo to, všichni stáli jak opařený a zírali na mě jak vyju, štěkám a utíkám,i když jsem neměla před kým :)
Pak mě přestalo bavit koukat jak si ostatní hrajou, tak jsem se nenápadně přidala a zapojila . Pak si nás páníčkové chytli na vodítko a šlo se cvičit. Na to že jsme byly s paničkou poprvé, šlo nám to výborně a v ničem jsme nezaostávali za ostřílenými ostatními. Po chvíli nás zase pustili a mi si mohli zase hrát. Ještě že jsem byla ve cvičící skupině, kde jsem sice byla nejmladší.......ale zato největší :)
Dnes jsme byli celá rodinka na oslavě narozenin našeho kamaráda. Konalo se to v malé hospůdce, kde bylo plno cizích lidí a hroznej rachot. To ale vůbec nevadilo, pač jsem byla zase za hvězdu. Každý se přišel pomazlit a pochválit mě, jak jsem krásná.....Takže celkem úspěšný večer. Když jsem se unavila mazlením, tak jsem se pod stolem krásně vyspinkala a v půl druhý ráno si nás panička naložila do auta a odvezla domů...
Tak už jsem očkovaná i na vzteklinu, takže už budeme moct s paničkou vyrazit do víru velkoměsta bez obav.
U paní doktorky jsem se zvážila (paničce málem vypadly oči z důlků, když viděla jak jsem zase pěkně přibrala), vážím už přesně 15 Kg. Paní doktorka mi píchla injekci, zkontrolovala jestli jsem v pořádku a ostříhala mi drápky. Takže mám konečně všechna očkování za sebou...
9 měsíců

9 měsíců

23 týdnů
23 týdnů
22 týdnů
22 týdnů
21 týdnů
21 týdnů
20 týdnů
20 týdnů
19 týdnů
19 týdnů
18 týdnů
18 týdnů
17 týdnů
17 týdnů
16 týdnů

16 týdnů

15 týdnů

15 týdnů

14 týdnů

14 týdnů

13 týdnů

13 týdnů

12 týdnů

12 týdnů

11 týdnů

11 týdnů

10 týdnů

10 týdnů

9 týdnů

9 týdnů

8 týdnů

8 týdnů

7 týdnů

7 týdnů

6 týdnů

6 týdnů

5 týdnů

5 týdnů

4 týdny

4 týdny

3 týdny

3 týdny

2 týdny

2 týdny

1 týden

1 týden

Doufám, že se Vám u nás líbilo...HAF HAF
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one