21.5.2011 Prababičky 70tiny

Dneska paničky babička oslavila krásné 70té narozeniny, tak jsem u toho samozřejmě nemohla chybět. A protože jsme byli pozvaní na jednu tenisovou akci, měli jsme od rána pěkně nabitý program.
Vstávání brzo ráno není zrovna moje oblíbená činnost, to mám asi po paničce, ale statečně jsme jedna druhou podpořily a trochu zaspaly :) Nakonec jsme ale stihli dorazit na soukromí tenisový turnaj čtyřher včas. Páníček hrál s jedním kamarádem, jelikož panička musela během dopoledne vyzvednou třípatrový srdíčkový dort, který jsme babičce nechali udělat, a dopravit ho na místo oslavy.Ještěže jí teta Lucinka pomohla. Já jsem musela zůstat na turnaji a hlídat páníčka, aby se náhodou nestihl do odpolední oslavy opít.
Když se panička vrátila, šly jsme do lesa na procházku. Ve stínu stromů bylo moc příjemně, jelikož chvíli předtím sprchlo. Procházka byla dlouhá, a když jsme se chtěli vrátit, panička mě zavolala k sobě. Jako správně vychovaná dáma jsem přiťapkala k paničce. ale nebyla jsem sama, kdo umí poslouchat. Za mnou si to k nám mašírovalo divoké selátko a zastavilo se 3 metry od nás. Obě jsme na něj koukali jak puci, já nadšeně a panička s hrůzou, aby se za ním nevynořila divoká prasnice. Selátko šlo kousek před námi celou cestu zpátky a vždycky se zastavilo a ohlédlo jestli jdeme. Byl to totální flegmouš, pač mě panička držela za obojek a já sípala a chtěla si s ním hrát, ale on se vůbec nebál.
Dopoledne uteklo jak voda a my se řítili na oslavu. Měly jsme to rezervované na Loveckém Záměčku ve Mstišově, kde je krásná obora se zvířátky. Dorazili jsme jen tak tak včas a čekali na oslavenkyni. Vše proběhlo dle představ hlavní ředitelky oslavy alias paničky maminky a všem se to moooc líbilo. Paničky bráška přinesl na oslavu jejich miminko, 9ti týdení yokshire, který se jmenuje Fufík. Vůbec se mě nebál a hned se z nás stali kamarádi.
Po slavnostní večeři jsme se šli projít po oboře, tak jsem se poprvé seznámila s kočkou, která na mě prskala, ale nechala si očuchat zadek, s jelenem a srnkami, pštrosem, který si mě vůbec nevšímal, s kozlem, který měl obrovský rohy, se sokolem, s kohoutem, s divokou prasnicí a jejími pěti malými selátky, které byly úplně stejné jako to co jsme potkali ráno v lese (a když jsem viděla tu obrovskou prasnici, tak už chápu čeho se panička bála a díky bohu, že jsme jí v lese nepotkaly), ale nejlepší ze všech byla liška stříbrná, nejenže smrděla jak tchoř, ale já jsem se jí asi líbila a ona mě pořád vábila kňučením k plotu a pak na mě vystartovala jak hyena. To byla bžunda :)
Pak dorazilo překvapení pro oslavenkyni.....živá hudba. Pán zahrál spoustu dechovek, což oslavenkyně miluje, ale i spoustu tanečních písniček. Ke konci už ani nevím co hrál, pač jsme usnula jak dřevo...Když jsme všechny dary zabalili a naložili do auta, vyrazili jsme jako předvoj a za námi jeli paničky rodiče odvézt babičku s dědou. Vysadili je doma a jelokož byla dobrá nálada, jelo se pokračovat v pařbě k paničky rodičům. Chudák Ischulka, musela čekat doma, jelikož je to žárlivka na entou, tak jsme se proběhli venku a pak jsme spokojeně usnuli v zahradním domečku, kde dospěláci do jedný do rána pařili.
Když jsme se dostali do postele okamžitě jsme usnuly a ráno vstávali až v půl jedenáctý. Čeká nás totiž cvičák, ale o tom až zítra...
22.05.2011 16:23:39
lucinka.lugsova
9 měsíců

9 měsíců

23 týdnů
23 týdnů
22 týdnů
22 týdnů
21 týdnů
21 týdnů
20 týdnů
20 týdnů
19 týdnů
19 týdnů
18 týdnů
18 týdnů
17 týdnů
17 týdnů
16 týdnů

16 týdnů

15 týdnů

15 týdnů

14 týdnů

14 týdnů

13 týdnů

13 týdnů

12 týdnů

12 týdnů

11 týdnů

11 týdnů

10 týdnů

10 týdnů

9 týdnů

9 týdnů

8 týdnů

8 týdnů

7 týdnů

7 týdnů

6 týdnů

6 týdnů

5 týdnů

5 týdnů

4 týdny

4 týdny

3 týdny

3 týdny

2 týdny

2 týdny

1 týden

1 týden

Doufám, že se Vám u nás líbilo...HAF HAF
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one